Wiadomość
  • UE Derektywa e-prywatności

    Ta strona korzysta z plików cookie w celu zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacji i innych funkcji. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się że możmy umieścić typy plików cookie w Twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy o prywatności EU

 

Nasza firma prowadzi sprzedaż urządzeń grzewczych czołowych producentów europejskich jak i polskich.
W naszej ofercie handlowej znajduje się szeroki wachlarz urządzeń z rodziny kotłów:
 
  • gazowych     • olejowych
 
Na paliwa stałe


węgiel      drewno     ekogroszek     brykiet węglowy     pellet     brykiet drewniany

Proponujemy kompletne, nowoczesne, hybrydowe systemy ogrzewania.
Wśród nich są kotły stalowe, żeliwne oraz najnowocześniejsze oszczędne kotły kondensacyjne, kominki, systemy solarne.
Oferujemy kotły jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne, czyli z możliwością podłączenia instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej, jak również zasobniki ciepłej wody użytkowej oraz wszelką niezbędną  dodatkową armaturę pozwalającą na rozbudowanie systemu grzewczego w Państwa gospodarstwie domowym.
W naszej ofercie znajdziecie również kompletne Systemy Solarne wykorzystujące  energię słoneczną by dać Wam darmową ciepłą wodę
Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są zawsze najwyższej jakości, posiadają wszelkie certyfikaty i aprobaty techniczne wymagane na polskim rynku. Urządzenia te są w pełni zautomatyzowane, bezpieczne, łatwe w obsłudze i przyjazne dla środowiska.
Dzisiejsze systemy grzewcze to nie tylko zaawansowana technologia, wraz z nia podąża niesamowity dizajn, piękne formy, kształty, a zarazem prostota montażu i obsługi.